Pavlač www.sipky.cz

Já vím že nejste pavlačové drbny ale... :-) Jen bychom Vás požádali, aby se příspěvky týkaly šipek a dodržovali jste základy slušnosti. Děkujeme.


Titulek:

Zpráva:


Jméno:

e-mail:

 


Všechny položky mimo e-mailu musí být vyplněny.Příspěvky na které reagujete:

Pozor (02.03.2015 14:46:50)
Od nové sezony se zdraží kredity na softech a to takhle, 10 kč hra a 15 kč kriket. Důvod, který byl uveden, je takový. Zvedla se průměrná mzda na 26000,-, pivo se taky zdražuje a cigarety taky. Navic Steely nikdo stejně hrát nebude. To jsou slova představitele UŠA, které pronesl v Drnovicích.
Přitom náklady na autamaty jsou prakticky nulové. Elektriku platí nájemce a případné opravy jsou odkládany co možná nejdál. Důležité je každý měsíc vybrat peníze s bedny, pohrozit nájemci pokud tam příště nebude víc tak to odvezeme. Tohle je zkušenost na Jihu Čech.
Zjistil jsem , že pokud napíšu na stránkách UŠA komentář co se mi nelíby nebo poznatek k dané situaci se komentáře ihned MAŽOU.Hlavně tehdy, kdy napíšu komentář první a nikdo jiný nestihme odpovědět.
Vedení svazu si je jisté, že si nikdo nebude stěžovat, protože se lidi bojí. Já jsem mluvil s p. Uhříčkem a ten mi řekl, My se nic nedozvíme od konkrétních lidí. Vše víme jen z doslechu. Co stím máme dělat. Na tož v Drnovicích nedokázal nic říc. Jen hájil svoje zájmy.
Zvedněte hlavy a koukejte co s lidma, co hrají šipky pro radost, dělají.
Autor: Pavel

Re: Pozor (02.03.2015 15:22:21)
Tož to su zvědavé, jak to dopadne. 500,- Kč za zápas/družstvo je kruté. Tak abychom snad začali šetřit - přestali kouřit, pivo pít z třetinek, vyhrávat 2:0, žádné vláčky :-)
Autor: Berwitz z Humberta

Re: Pozor (04.03.2015 12:17:21)
Zajímavé info, zajímalo by mě jestli je to pravda??? V každém případě, máš pravdu, že na opravu terčů se čeká opravdu dlouho... Takhle je to i v jiných krajích...:-( S tím mazáním komentářů je to taky pravda, mám s tím vlastní zkušenost a další věc je, že už nejdou vkládat komentáře na hlavní stránku, ale pouze do konkrétních krajů a ty se nezobrazují na hlavní stránce, jako tomu bylo dříve... Proč asi??? Odpovím si sám. Co kdyby náhodou někdo napsal něco proti organizaci a lidé by si to přečetli a náhodou zareagovali dříve než adminstrátor stránek??? To by byl průser... Na těchto webových stránkách moc demokracie a svoboda slova nefunguje, asi jsme se posunuli trochu zpět v čase... BOHUŽEL:-(

Tak jestli to bude tak jak píšeš, tak už definitivně zanevřu na tuto organizaci, protože jak říkáš, tohle už nebude moc pro lidi, kteří se jen šipkama baví...:-(

Normálním šipkám zdar, NAZDAR:-))))
Autor: David

Re: Pozor (04.03.2015 19:42:33)
Zdražit majitel automatu samozřejmě může, je to jeho věc.
Pro mě osobně šipky nejsou životní prioritou č. 1, zdražení kreditů bych neakceptoval a našel bych si jinou zábavu. Bůra za jednu hru v hospodě je TAK AKORÁT, vzhledem k tomu, že mám el. terč v práci a sisál doma (tudíž si můžu pro zábavu hodit kdykoliv a zdarma). Bránit se zdražení lze jednoduše - stačí si na příští sezonu nezaplatit licenci. Také anketa na stránkách USO by mohla provozovatelům lecos napovědět...
Autor: S pozdravem Berwitz